Romanův (ob) deník

Osobní poznámky pro potřeby autora, k nahlédnutí jeho nejbližším a pár přátelům

31. 12. 2005

konec roku, konec blogu

Rychle to utíká a další rok je za námi. Vánoce plné sněhu, Silevestr po předchozí sněhové kalamitě strávený v Bystřici za ohlušujícího doprovodu petard.
Nový rok je tradičním okamžikem k bilancování roku minulého a současně předsevzetí do roku dalšího.
Co se týká tohoto blogu, myslím, že je nejvyšší čas na jeho ukončení.
Určitě v současné podobě. Více se budu (kromě pracovních záležitostí, rodiny a sportu) věnovat svému druhému a důležitějšímu internetovému projektu www.ledviny.cz.
Na adrese roman.borec.cz si nechám prostor na svou prezentaci, pár svých poznámek a oblíbených odkazů. Archiv blogu 2003-2005 bude nějakou dobu dostupný z odkazů.

Ale jak říká přísloví, nikdy neříkej nikdy

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: osobní]

23. 12. 2005

veselé vánoce

Klik pro větší přání

napsal: roman [věčný odkaz]

06. 12. 2005

mikuláš

Letos se Anička nemohla dočkat Mikuláše. Bála se čerta, proto byla hodná a nezlobila. Když u nás Mikuláš zazvonil, nechal čerta venku a dovnitř mohl jen Mikuláš a andělíček. Přestože se Anička moc těšila a chystala si písničku, příchod Mikuláše a andělíčka ji zcela oněměl. Přestože se tatínek s maminkou moc snažili, Anička ani ťuk. Přesto byl Mikuláš tak hodný a dáreček Aničce předal a dokonce nechal dárečky pro Ondru a Dorotku.
Fotky: pokračuj .....

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: osobní]

03. 12. 2005

zimní liga

Ani přes zimu orienťáci nespí. Naopak. Běhají v rámci přípravy stále větší objemy. A protože do jara je daleko, a některým je po kamarádech či kamarádkách smutno, scházejí se při závodech zimní ligy. První závod v Havířově jsme promarodovali, zato tento nám vyšel. Při odjezdu z domu jen -0.5°C pod nulu. Cestou vjíždíme do inverzní mlhy a v Ostravě nás čeká -7°C pod nulu. Během rychlého závodu v Komenského sadech nikdo nezmrzl. Závody byly fajn. Během k první kontrole se mě nějaký adolescent vyptával, co to tu děláme, tak jsem rychle vysvětlil, že běháme závody orientačního běhu.
Škoda, že nás neviděl ostravak co bloguje, bo by určitě napisal cosi vtipneho. O Komeňaku často ve svém blogu píše, naposledy vzpomínal, jak tam rval křaki na věnec

Linki:
Fotky fotky
Výsledky


napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: orientační běh]

28. 11. 2005

sníh a moře

Zatímco ještě 20. listopadu Dorotka frézuje sníh kolem našeho domu, o pár dní už celá naše rodina tráví dovolenou u moře v Egyptě. Několik dní šnorchlování nad barevným korálem se spoustou barevných rybiček mimo sezónu bylo velmi příjemnou opožděnou tečkou za letošním létem.
Fotky: pokračuj .....

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: osobní]


Archiv dle data

Archiv dle kategorií
Počítadlo: